Przeszukane hotele

Znajdź hotel

2 gwiazdkowe zakwaterowanie pensjonaty Szpindlerowy Młyn, Czechy

Prosta online rezerwacja hoteli, pensjonatów, apartamentów w gminie Szpindlerowy Młyn bez opłat rezerwacyjnych.

W naszym systemie rezerwacyjnym można bardzo prosto zarezerwować nie tylko zakwaterowanie Szpindlerowy Młyn, ale także zakwaterowanie w całym świecie.

Podczas wyboru zakwaterowania w gminie Szpindlerowy Młyn zawsze należy zwrócić uwagę na Warunki uiszczania zaliczek i Warunki anulowania . Dla każdego hotelu Szpindlerowy Młyn, nawet także pokój mogą być te warunki różne.

Wybierać można zgodnie z typem zakwaterowania: Apartamenty Szpindlerowy Młyn , Aparthotele Szpindlerowy Młyn , Hotele Szpindlerowy Młyn , Kwatery prywatne Szpindlerowy Młyn , Pensjonaty Szpindlerowy Młyn , Zajazdy Szpindlerowy Młyn

Jeżeli podasz daty pobytu Twojego zakwaterowaniaSzpindlerowy Młyn, pokaże się tylko dostępne (wolne) pokoje, lub jednostki zakwaterowania. Zgodnie z nazwą pokoju, lub zakwaterowania poznasz o jakou jednostkę zakwatwerowania Szpindlerowy Młyn chodzi. Możesz zarezerwować ilość pokoi Szpindlerowy Młyn, apartament Szpindlerowy Młyn, dom, całą wilę, w określonych destynacjach i na przykła łóżko w namiocie. :-)

Kryterium ograniczające: 2 gwiazdkowe zakwaterowanie pensjonaty

wyświetlono: 1–1 (z 1)

Pension Martin 2** Pensjonaty, Szpindlerowy Młyn

Pensjonaty, Pension Martin
9.2
Wyjątkowy
1 opinia

Špindlerův Mlýn 109, Szpindlerowy Młyn, Czechy

Do centra miasta Szpindlerowy Młyn ~4.4 km | Pokaż na mapie

Ośrodek Resort Sv František - Depandance David a Martin położony jest w cichej okolicy na granicy czesko-polskiej, pośród lasów. Obiekt znajduje się w odległości 200 metrów od stoków narciarskich i 10 km od Szpindlerowego Młyna. W oddalonym o 50 metrów budynku głównym m ...

Aby pokazać ceny i dostępność pokoi podaj Twoją datę przyjazdu i wyjazdu

Rezerwacja jest możliwa bez karty kredytowej